- New
LEGO FRIENDS 42702 Sukantis Gėlės ir Fėjos Puodelių Karuselė turi 321 detales ir tris žaislinių mini figūrėlių. Rekomenduojama vaikams nuo 7 metų, surinktas modelis yra 200 mm aukščio ir 220 mm pločio.
LEGO FRIENDS 42702 Sukantis Gėlės ir Fėjos Puodelių Karuselė turi 321 detales ir tris žaislinių mini figūrėlių. Rekomenduojama vaikams nuo 7 metų, surinktas modelis yra 200 mm aukščio ir 220 mm pločio.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO FRIENDS 42702 Sukantis Gėlės ir Fėjos Puodelių Karuselė turi 321 dalį ir apima tris žaislinių figūrėlių. Rekomenduojama vaikams nuo 7 metų, surinktas modelis yra 200 mm aukščio ir 220 mm pločio.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | LEGO Žaislų Rinkinys |
| Rekomenduojamas Amžius | 7+ metų |
| Dalių Skaičius | 321 |
| Žaislinių Figūrėlių Skaičius | 3 vnt |
| Serija | Friends |
Matmenys | |
| Aukštis | 200 mm |
| Pločio | 220 mm |
| Gylis | 110 mm |
Pakavimo Duomenys | |
| Pakuotės Svoris | 564 g |
| Pakuotės Aukštis | 191 mm |
| Pakuotės Plotis | 354 mm |
| Pakuotės Gylis | 59 mm |
Safety Warning | |
| Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Nerekomenduojama vaikams iki 3 metų dėl mažų dalių užspringimo pavojaus. Išsaugokite pakuotę, nes joje yra svarbios informacijos. | |