-
−3%
LEGO FRIENDS 42696 Animal Vet Clinic
LEGO FRIENDS 42696 Animal Vet Clinic










LEGO FRIENDS 42696 Animal Vet Clinic
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 4+ years/years |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 141 |
| Series | Friends |
| Depth | 70 mm |
| Height | 90 mm |
| Width | 200 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |