- In stock
-
−3%
LEGO FRIENDS 42689 Heartlake City Friends Club House
LEGO FRIENDS 42689 Heartlake City Friends Club House
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 5 pc(s) |
| Recommended age | 8+ years/years |
| Series | Friends |
| Number of elements | 794 |
| Instruction sheet | Yes |
| Height | 270 mm |
| Depth | 190 mm |
| Width | 180 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |