-
−2%
LEGO FRIENDS 42688 Horse Stable and Riding Academy
LEGO FRIENDS 42688 Horse Stable and Riding Academy











LEGO FRIENDS 42688 Horse Stable and Riding Academy
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Friends |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Number of elements | 735 |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Width | 280 mm |
| Height | 170 mm |
| Depth | 160 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |