- In stock
-
−4%
LEGO FRIENDS 42686 Fun Indoor Playground
LEGO FRIENDS 42686 Fun Indoor Playground
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Friends |
| Number of elements | 668 |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Depth | 150 mm |
| Height | 160 mm |
| Width | 320 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |