- In stock
-
−11%
LEGO FRIENDS 42685 Heartlake City Fashion Show
LEGO FRIENDS 42685 Heartlake City Fashion Show











LEGO FRIENDS 42685 Heartlake City Fashion Show
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 14
business days
| Number of elements | 410 |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Friends |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Width | 150 mm |
| Depth | 110 mm |
| Height | 160 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |