- New
LEGO FRIENDS 42676 Fun Water Park Day rinkinys apima 278 detales ir turi dvi mini figūrėles. Rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, šis rinkinys suteikia įdomią statybos patirtį, susijusią su vandens parko tema.
LEGO FRIENDS 42676 Fun Water Park Day rinkinys apima 278 detales ir turi dvi mini figūrėles. Rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, šis rinkinys suteikia įdomią statybos patirtį, susijusią su vandens parko tema.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO FRIENDS 42676 Linksmas Vandens Parko Dienos rinkinys apima 278 dalis ir turi dvi mini figūrėles. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų, jis suteikia įdomią statybos patirtį, susijusią su vandens parko tema.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Žaislų Rinkinys |
| Serija | Friends |
| Rekomenduojamas Amžius | 6+ metų |
| Dalių Skaičius | 278 |
| Mini Figūrėlių Skaičius | 2 vnt |
Matmenys | |
| Plotis | 270 mm |
| Aukštis | 130 mm |
| Gylis | 160 mm |
Pakuotės Duomenys | |
| Pakuotės Plotis | 260 mm |
| Pakuotės Svoris | 499 g |
| Pakuotės Gylis | 60 mm |
| Pakuotės Aukštis | 220 mm |
Saugumo Įspėjimas | |
| Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Neskirta vaikams iki 3 metų dėl mažų dalių užspringimo pavojaus. | |