










Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Friends |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Number of elements | 1138 |
| Instruction sheet | Yes |
| Height | 150 mm |
| Width | 320 mm |
| Depth | 130 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |