-
−1%
LEGO FRIENDS 42653 Music Store & Apartment
LEGO FRIENDS 42653 Music Store & Apartment











LEGO FRIENDS 42653 Music Store & Apartment
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 7+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Friends |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Number of elements | 483 |
| Depth | 100 mm |
| Height | 180 mm |
| Width | 180 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |