-
−1%
LEGO FRIENDS 42650 Pet Accessories Shop
LEGO FRIENDS 42650 Pet Accessories Shop












LEGO FRIENDS 42650 Pet Accessories Shop
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 6+ years/years |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Series | Friends |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 375 |
| Height | 140 mm |
| Width | 200 mm |
| Depth | 120 mm |