-
−4%
LEGO FRIENDS 42644 Heartlake City Ice Cream Van
LEGO FRIENDS 42644 Heartlake City Ice Cream Van









LEGO FRIENDS 42644 Heartlake City Ice Cream Van
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 92 |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Series | Friends |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Height | 80 mm |
| Width | 70 mm |
| Depth | 130 mm |