LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night










LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Series | Friends |
| Number of elements | 154 |
| Height | 90 mm |
| Depth | 110 mm |
| Width | 90 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |