- In stock
LEGO EDUCATION 45678 SPIKE PRIME
LEGO EDUCATION 45678 SPIKE PRIME














LEGO EDUCATION 45678 SPIKE PRIME
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 10+ years/years |
| Series | LEGO® Education |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Number of elements | 528 |
| Package height | 323 mm |
| Package depth | 174 mm |
| Weight | 2.08 kg |
| Package width | 438 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |