- In stock
-
−1%
LEGO EDITIONS 43027 Vini Jr. - Football Highlights
LEGO EDITIONS 43027 Vini Jr. - Football Highlights
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 10+ years/years |
| Number of elements | 510 |
| Series | Editions |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Width | 190 mm |
| Depth | 160 mm |
| Height | 100 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |