- In stock
LEGO EDITIONS 43012 Cristiano Ronaldo - Football Highlights
LEGO EDITIONS 43012 Cristiano Ronaldo - Football Highlights










LEGO EDITIONS 43012 Cristiano Ronaldo - Football Highlights
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 490 |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Editions |
| Depth | 170 mm |
| Width | 210 mm |
| Height | 110 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |