- In stock
LEGO EDITIONS 43011 Lionel Messi - Football Highlights
LEGO EDITIONS 43011 Lionel Messi - Football Highlights











LEGO EDITIONS 43011 Lionel Messi - Football Highlights
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Number of elements | 500 |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Series | Editions |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 150 mm |
| Width | 240 mm |
| Height | 130 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |