LEGO DUPLO 10941 MICKEY & MINNIE BIRTHDAY TRAIN
LEGO DUPLO 10941 MICKEY & MINNIE BIRTHDAY TRAIN








LEGO DUPLO 10941 MICKEY & MINNIE BIRTHDAY TRAIN
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Safe for children | Yes |
| Number of elements | 22 |
| Designed for children | Yes |
| Recommended age | 2+ years/years |
| Series | DUPLO® |
| Height | 155 mm |
| Width | 135 mm |
| Weight | 400 g |
| Package height | 191 mm |
| Package depth | 70 mm |
| Depth | 355 mm |
| Package width | 354 mm |