LEGO DUPLO 10914 DELUXE HEART BOX
LEGO DUPLO 10914 DELUXE HEART BOX




LEGO DUPLO 10914 DELUXE HEART BOX
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 1,5+ years/years |
| Designed for children | Yes |
| Number of elements | 85 |
| Numbers learning | Y |
| Safe for children | Yes |
| Colours learning | Y |
| Picture book included | Y |
| Series | DUPLO® |
| Width | 370 mm |
| Gross weight inner carton | 1.431 kg |
| Depth | 180 mm |
| Net weight inner carton | 1.302 kg |
| Height | 262 mm |