- In stock
-
−4%
LEGO DUPLO 10475 3 in 1 Construction Vehicles
LEGO DUPLO 10475 3 in 1 Construction Vehicles













LEGO DUPLO 10475 3 in 1 Construction Vehicles
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 14
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 22 |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Series | DUPLO® |
| Recommended age | 2+ years/years |
| Width | 220 mm |
| Height | 110 mm |
| Depth | 70 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |