- In stock 6 - 11
-
−1%
LEGO DUPLO 10473 Fire Truck with Hose and Firefighter
LEGO DUPLO 10473 Fire Truck with Hose and Firefighter
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 2+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Series | DUPLO® |
| Number of elements | 28 |
| Depth | 260 mm |
| Width | 80 mm |
| Height | 160 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |