- In stock
-
−3%
LEGO DUPLO 10470 3 in 1 Modern Family House with Figures
LEGO DUPLO 10470 3 in 1 Modern Family House with Figures
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 2+ years/years |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Number of elements | 166 |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | DUPLO® |
| Height | 360 mm |
| Width | 490 mm |
| Depth | 330 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |