- In stock
-
−5%
LEGO DUPLO 10467 Peppa Pig - Family House
LEGO DUPLO 10467 Peppa Pig - Family House











LEGO DUPLO 10467 Peppa Pig - Family House
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 14
business days
| Number of toy minifigures | 5 pc(s) |
| Number of elements | 84 |
| Recommended age | 2+ years/years |
| Series | DUPLO® |
| Instruction sheet | Yes |
| Height | 260 mm |
| Depth | 90 mm |
| Width | 250 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |