LEGO DUPLO 10465 Mickey Mouse Clubhouse with Minnie and Pluto
LEGO DUPLO 10465 Mickey Mouse Clubhouse with Minnie and Pluto







LEGO DUPLO 10465 Mickey Mouse Clubhouse with Minnie and Pluto
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | DUPLO® |
| Recommended age | 2+ years/years |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 87 |
| Depth | 160 mm |
| Width | 640 mm |
| Height | 260 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |