- In stock
-
−4%
LEGO DUPLO 10427 Interactive Adventure Train
LEGO DUPLO 10427 Interactive Adventure Train
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Batteries included | No |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 2+ years/years |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Number of batteries supported | 4 |
| Number of elements | 57 |
| Series | DUPLO® |
| Battery type | AAA |
| Depth | 570 mm |
| Height | 130 mm |
| Width | 710 mm |