- In stock
-
−1%
LEGO DUPLO 10416 CARING FOR ANIMALS AT THE FARM
LEGO DUPLO 10416 CARING FOR ANIMALS AT THE FARM
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Number of elements | 74 |
| Recommended age | 2+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | DUPLO® |
| Width | 270 mm |
| Depth | 140 mm |
| Height | 230 mm |