- In stock
LEGO DISNEY 43301 Toy Story: Slinky Dog Bookends
LEGO DISNEY 43301 Toy Story: Slinky Dog Bookends















LEGO DISNEY 43301 Toy Story: Slinky Dog Bookends
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 18+ years/years |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Number of elements | 1311 |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Disney |
| Height | 200 mm |
| Depth | 140 mm |
| Width | 430 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |