-
−2%
LEGO DISNEY 43270 Moana's Adventure Canoe
LEGO DISNEY 43270 Moana's Adventure Canoe









LEGO DISNEY 43270 Moana's Adventure Canoe
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Number of elements | 529 |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Series | Disney |
| Height | 260 mm |
| Width | 120 mm |
| Depth | 220 mm |