LEGO CREATOR 3 IN 1 31168 Medieval Horse Knight Castle
LEGO CREATOR 3 IN 1 31168 Medieval Horse Knight Castle



LEGO CREATOR 3 IN 1 31168 Medieval Horse Knight Castle
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 6 pc(s) |
| Series | Creator |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Number of elements | 1371 |
| Height | 310 mm |
| Depth | 300 mm |
| Width | 360 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |