-
−4%
LEGO CITY 60505 Airplane, Service Truck and Hovercraft Rem
LEGO CITY 60505 Airplane, Service Truck and Hovercraft Rem












LEGO CITY 60505 Airplane, Service Truck and Hovercraft Rem
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 990 |
| Series | City |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Width | 60 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 160 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |