-
−3%
LEGO CITY 60493 F1 Display Truck with Audi F1 Race Car
LEGO CITY 60493 F1 Display Truck with Audi F1 Race Car
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Number of elements | 508 |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Series | City |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 240 mm |
| Width | 70 mm |
| Height | 80 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |