- In stock
-
−7%
LEGO CITY 60490 Snowplow
LEGO CITY 60490 Snowplow
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Number of elements | 263 |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | City |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Depth | 190 mm |
| Height | 90 mm |
| Width | 90 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |