- In stock 6 - 11
-
−2%
LEGO CITY 60489 Jet vs Car
LEGO CITY 60489 Jet vs Car
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | City |
| Number of elements | 259 |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Width | 160 mm |
| Height | 70 mm |
| Depth | 210 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |