LEGO CITY 60487 Yellow Taxi
LEGO CITY 60487 Yellow Taxi












LEGO CITY 60487 Yellow Taxi
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Series | City |
| Recommended age | 5+ years/years |
| Number of elements | 122 |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Width | 50 mm |
| Depth | 130 mm |
| Height | 50 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |