-
−2%
LEGO CITY 60469 Central Train Station
LEGO CITY 60469 Central Train Station









LEGO CITY 60469 Central Train Station
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 6 pc(s) |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | City |
| Number of elements | 752 |
| Width | 440 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 330 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |