-
−4%
LEGO CITY 60447 Off-Road 4x4 Mountain Truck
LEGO CITY 60447 Off-Road 4x4 Mountain Truck











LEGO CITY 60447 Off-Road 4x4 Mountain Truck
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | City |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Number of elements | 221 |
| Depth | 130 mm |
| Height | 70 mm |
| Width | 60 mm |