LEGO CITY 60414 FIRE STATION WITH FIRE TRUCK
LEGO CITY 60414 FIRE STATION WITH FIRE TRUCK










LEGO CITY 60414 FIRE STATION WITH FIRE TRUCK
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 6+ years/years |
| Number of elements | 843 |
| Series | City |
| Number of toy minifigures | 5 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Width | 320 mm |
| Depth | 140 mm |
| Height | 220 mm |