-
−4%
LEGO CITY 60400 GO-KARTS AND RACE DRIVERS
LEGO CITY 60400 GO-KARTS AND RACE DRIVERS







LEGO CITY 60400 GO-KARTS AND RACE DRIVERS
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Series | City |
| Recommended age | 5+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 99 |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Height | 30 mm |
| Depth | 80 mm |
| Width | 40 mm |