LEGO ARCHITECTURE 21060 HIMEJI CASTLE
LEGO ARCHITECTURE 21060 HIMEJI CASTLE









LEGO ARCHITECTURE 21060 HIMEJI CASTLE
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Architecture |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 2125 |
| Package width | 476 mm |
| Package depth | 107 mm |
| Width | 320 mm |
| Height | 190 mm |
| Depth | 270 mm |
| Weight | 2.47 kg |
| Package height | 375 mm |