- New
Clementoni 18780 kūrybinis rinkinys, skirtas vaikams nuo 6 metų, puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Rinkinys apima vieną dalį ir nereikalauja baterijų.
Clementoni 18780 kūrybinis rinkinys, skirtas vaikams nuo 6 metų, puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Rinkinys apima vieną dalį ir nereikalauja baterijų.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų, Clementoni 18780 yra amatų rinkinys, tinkantis tiek berniukams, tiek mergaitėms. Pakuotėje yra vienas vienetas ir baterijų nereikia.
Ypatybės | |
|---|---|
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Vaikas |
| Rekomenduojamas amžius (min) | 6 metai |
| Produkto tipas | Vaikų amatų rinkinys |
| Siūlomas lytis | Berniukas/Mergaitė |
Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės aukštis | 77 mm |
| Pakuotės svoris | 1.07 kg |
| Pakuotės plotis | 418 mm |
| Pakuotės gylis | 290 mm |
Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vienetas |
Baterijų informacija | |
| Baterijos reikalingos | Ne |
Saugumo įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |