- New
LEGO MINECRAFT 21592 Vištų jojikas dykumos puolimas rinkinys turi 428 dalis ir skirtas vaikams nuo 9 metų. Šis rinkinys apima personažus ir elementus iš Minecraft® serijos, leidžiančius kurti ir žaisti kūrybiškai.
LEGO MINECRAFT 21592 Vištų jojikas dykumos puolimas rinkinys turi 428 dalis ir skirtas vaikams nuo 9 metų. Šis rinkinys apima personažus ir elementus iš Minecraft® serijos, leidžiančius kurti ir žaisti kūrybiškai.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO MINECRAFT 21592 Vištų jojikas dykumos puolimas sudaro 428 dalių ir yra skirtas vaikams nuo 9 metų. Rinkinys apima personažus ir elementus iš Minecraft® serijos, leidžiančius kūrybiškai statyti ir žaisti.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | LEGO statybų rinkinys |
| Serija | Minecraft® |
| Rekomenduojamas amžius | 9+ metų |
| Dalių skaičius | 428 |
| Instrukcijų lapas | Taip |
Išmatavimai | |
| Aukštis | 110 mm |
| Pakuotės svoris | 434 g |
| Pakuotės išmatavimai | 205 mm (P) × 191 mm (A) × 73 mm (G) |
Saugaus naudojimo įspėjimas | |
| Išsaugokite pakuotę, nes joje yra svarbios informacijos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Neskirta vaikams iki 3 metų dėl mažų dalių užspringimo pavojaus. | |