Konstruktorius - LEGO ICONS 10300 Laiko Mašina 1872 Detalės 2 Minifigūrėlės
Product reference:
14-5702017153186
LEGO ICONS 10300 Laiko mašinos rinkinys apima 1872 dalis ir dvi minifigūras. Jis skirtas 18 metų ir vyresniems, o komplekte yra instrukcijų lapas.
Konstruktorius - LEGO ICONS 10300 Laiko Mašina 1872 Detalės 2 Minifigūrėlės
Product reference:
14-5702017153186
LEGO ICONS 10300 Laiko mašinos rinkinys apima 1872 dalis ir dvi minifigūras. Jis skirtas 18 metų ir vyresniems, o komplekte yra instrukcijų lapas.
You have 3 products in compare list, please remove someone and try again
- Add to favorites products
- Added to favorites products
- Removed to favorites product
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO Icons 10300 Laiko Mašina iš Atgal į Ateitį
LEGO ICONS 10300 Laiko Mašinos rinkinys apima 1872 dalis ir dvi minifigurėles. Rinkinys skirtas 18 metų ir vyresniems, jame yra instrukcijų lapas.
- Įtrauktos 2 kolekcinės minifigurėlės iš legendinės Atgal į Ateitį serijos.
- Detali Laiko Mašinos modelio konstrukcija su 1872 dalimis, užtikrinanti įdomią statybos patirtį.
- Rekomenduojama 18 metų ir vyresniems, puikiai tinka suaugusiems LEGO entuziastams.
- Dalies Creator ir Creator Expert serijų, demonstruojančių pažangias statybos technikas.
Ypatybės | |
|---|---|
| Instrukcijų lapas | Taip |
| Serija | Creator, Creator Expert |
| Minifigurėlių skaičius | 2 vnt. |
| Elementų skaičius | 1872 |
| Rekomenduojamas amžius | 18+ metų |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Svoris | 2.14 kg |
| Aukštis | 120 mm |
| Pakuotės aukštis | 280 mm |
| Pakuotės gylis | 115 mm |
| Gylis | 350 mm |
| Pakuotės plotis | 480 mm |
| Plotis | 190 mm |
Offensive and promotional comments are unpublished.
Testimonials not found!
Request for product delivery/order