- New
LEGO DISNEY 43292 Pua komplektą sudaro 885 dalys ir jis skirtas vaikams nuo 9 metų. Rinkinys turi instrukcijų lapą statybai ir jo aukštis yra 200 mm.
LEGO DISNEY 43292 Pua komplektą sudaro 885 dalys ir jis skirtas vaikams nuo 9 metų. Rinkinys turi instrukcijų lapą statybai ir jo aukštis yra 200 mm.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO DISNEY 43292 Pua apima 885 dalis ir tinka vaikams nuo 9 metų. Rinkinys turi instrukcijų lapą statybai ir yra 200 mm aukščio.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | LEGO statybų rinkinys |
| Serija | Disney |
| Rekomenduojamas amžius | 9+ metų |
| Dalių skaičius | 885 |
| Aukštis | 200 mm |
Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 382 mm |
| Pakuotės svoris | 1,13 kg |
| Pakuotės gylis | 71 mm |
| Pakuotės aukštis | 262 mm |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Neskirta vaikams iki 3 metų dėl mažų dalių užspringimo pavojaus. Išsaugokite pakuotę, nes joje yra svarbios informacijos. | |