-
−6%
Konstruktorius - LEGO® Avatar 75573 Plaukiančios Kalvos, 887 Dalys, 5 Mini Figūrėlės
Product reference:
14-5702016913781
LEGO Avatar 75573 Plaukiančios Kalvos rinkinys su 887 dalimis ir penkiomis mini figūrėlėmis skatina kūrybiškumą, leidžiant statyti ir žaisti įkvėpus Avataro visatos.
Konstruktorius - LEGO® Avatar 75573 Plaukiančios Kalvos, 887 Dalys, 5 Mini Figūrėlės
Product reference:
14-5702016913781
LEGO Avatar 75573 Plaukiančios Kalvos rinkinys su 887 dalimis ir penkiomis mini figūrėlėmis skatina kūrybiškumą, leidžiant statyti ir žaisti įkvėpus Avataro visatos.
You have 3 products in compare list, please remove someone and try again
- Add to favorites products
- Added to favorites products
- Removed to favorites product
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO Avatar 75573
LEGO Avatar 75573 Plūduriuojančios Kalvos komplektas, sudarytas iš 887 dalių, apima penkias mini figūrėles, įkvėptas Avatar visatos. Šis rinkinys suteikia galimybę kūrybiškai statyti ir žaisti.
- 887 dalys, leidžiančios kurti be ribų
- 5 mini figūrėlės iš Avatar visatos
- Rekomenduojama vaikams nuo 9 metų
- Lengvas surinkimas su instrukcijų lapu
- Dalies LEGO® Avatar serijos
Ypatybės | |
|---|---|
| Dalių skaičius | 887 |
| Mini figūrėlių skaičius | 5 |
| Rekomenduojamas amžius | 9+ |
| Instrukcijų lapas | Taip |
| Serija | LEGO® Avatar |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Plotis | 240 mm |
| Pakavimo plotis | 540 mm |
| Pakavimo gylis | 78 mm |
| Aukštis | 110 mm |
| Pakavimo svoris | 1.27 kg |
| Gylis | 260 mm |
| Pakavimo aukštis | 282 mm |
Offensive and promotional comments are unpublished.
Testimonials not found!
Request for product delivery/order