- New
LEGO Jurassic World 77985 Dinosauro fosilijos: Triceratops rinkinys apima 1154 detales ir siūlo išsamų Triceratops fosilijos modelį. Rekomenduojamas nuo 18 metų, jame yra viena minifigūrėlė ir surinkimo instrukcija.
LEGO Jurassic World 77985 Dinosauro fosilijos: Triceratops rinkinys apima 1154 detales ir siūlo išsamų Triceratops fosilijos modelį. Rekomenduojamas nuo 18 metų, jame yra viena minifigūrėlė ir surinkimo instrukcija.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
LEGO JURASSIC WORLD 77985 Dinosauro Fosilijos: Triceratops rinkinys apima 1154 detales ir turi išsamų Triceratops fosilijos modelį. Rekomenduojama nuo 18 metų ir vyresniems, jis turi vieną minifigūrą ir surinkimo instrukciją.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Statymo Modelių Rinkinys |
| Prekės Ženklas | LEGO |
| Modelis | Jurassic World 77985 |
Specifikacijos | |
| Elementų Skaičius | 1154 |
| Minifigūrų Skaičius | 1 |
| Rekomenduojamas Amžius | 18+ metų |
| Modelio Aukštis | 220 mm |
| Pakuotės Išmatavimai | 432 mm (P) x 282 mm (A) x 61 mm (G) |
| Pakuotės Svoris | 1.29 kg |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Neskirta vaikams iki 3 metų dėl mažų dalių užspringimo pavojaus. Išlaikykite pakuotę, nes joje yra svarbios informacijos. | |