- New
LEGO BOTANICALS 11511 Vandens Lelijos yra konstravimo rinkinys, skirtas 9 metų ir vyresniems, turintis 259 dalis. Surinktas modelis yra 160 mm aukščio ir jame yra surinkimo instrukcija.
LEGO BOTANICALS 11511 Vandens Lelijos yra konstravimo rinkinys, skirtas 9 metų ir vyresniems, turintis 259 dalis. Surinktas modelis yra 160 mm aukščio ir jame yra surinkimo instrukcija.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO BOTANICALS 11511 Vandens Lelijos yra konstravimo rinkinys, skirtas 9 metų ir vyresniems, turintis 259 dalis. Surinktas modelis yra 160 mm aukščio ir jame yra surinkimo instrukcija.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Konstravimo Rinkinys |
| Rekomenduojamas Amžius | 9+ metų |
| Elementų Skaičius | 259 |
| Instrukcijų Lapelis | Taip |
| Serija | BOTANICALS |
Matmenys | |
| Aukštis | 160 mm |
Pakuotės Duomenys | |
| Pakuotės Svoris | 343 g |
| Pakuotės Matmenys | 191 mm (P) × 262 mm (A) × 61 mm (G) |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Išlaikykite pakuotę, nes joje yra svarbios informacijos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Neskirta vaikams iki 3 metų dėl užspringimo pavojaus mažomis dalimis. | |