- New
- In stock
LEGO MINIFIGURES 71052 apima vieną kolekcinę minifigūrą iš 29 serijos, skirta vaikams nuo 6 metų. Pakuotėje yra 8 elementai ir montavimo instrukcija.
LEGO MINIFIGURES 71052 apima vieną kolekcinę minifigūrą iš 29 serijos, skirta vaikams nuo 6 metų. Pakuotėje yra 8 elementai ir montavimo instrukcija.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO MINIFIGURES 71052 apima vieną kolekcinę minifigūrą iš 29 serijos, skirta vaikams nuo 6 metų. Pakuotėje yra 8 elementai ir instrukcijų lapas.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Kolekcinė Figūra |
| Rekomenduojamas Amžius | 6+ metų |
| Elementų Skaičius | 8 |
| Serija | Minifigūros |
| Žaislų Minifigūrų Skaičius | 1 vnt |
| Instrukcijų Lapas | Taip |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Svoris | 18 g |
| Pakuotės Gylis | 28 mm |
| Pakuotės Aukštis | 106 mm |
| Pakuotės Plotis | 94 mm |
Įspėjimas dėl Saugumo | |
| Išlaikykite pakuotę, nes joje yra svarbios informacijos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Neskirta vaikams iki 3 metų dėl užspringimo rizikos dėl mažų dalių. | |