-
−15%
An interactive Pokémon-themed game suitable for 1 or more players, ages 6 and up. It features voice recognition and requires 3 AAA batteries to operate.
An interactive Pokémon-themed game suitable for 1 or more players, ages 6 and up. It features voice recognition and requires 3 AAA batteries to operate.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
An interactive Pokémon-themed game suitable for 1 or more players, ages 6 and up. The device features voice recognition and requires 3 AAA batteries.
Features | |
|---|---|
| Suggested Gender | Boy/Girl |
| Number of Players | 1+ |
| Voice Recognition | Yes |
| Power Source | 3 x AAA |
| Minimum Age | 6 years |
| Topic | Pokémon |
| Product Type | Interactive Toy |
| Product Color | Multicolor |
Weight Dimensions | |
| Packaging Depth | 100mm |
| Package Height | 190 mm |
| Package Width | 180mm |
Safety Warning | |
| Warnings | Keep out of reach of children due to small parts. Avoid hitting the face or head. Always play with adult supervision. Do not use in wet environments. |