Haptics bHaptics TactSuit Pro waistcoat
Haptics bHaptics TactSuit Pro waistcoat



Haptics bHaptics TactSuit Pro waistcoat
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product main colour | Black |
| Closure type | Zipper, Strap |
| Current | 2 A |
| Input voltage | 5 V |
| Battery charge time (AC) | 5 h |
| Operating time | 13.5 h |
| Weight | 1.87 kg |
| Height | 610 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Battery capacity | 9800 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |