Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
The Razor Crest - A model of Mando's ship from the Star Wars franchise, featuring details and color schemes inspired by the series.
Features | |
|---|---|
| Number of toy minifigures | 5 pcs. |
| Recommended age | 18+ years |
| Number of elements | 6187 |
| Instruction sheet | Yes |
Weight and dimensions | |
| Depth | 720mm |
| Height | 240mm |
| Width | 500mm |
Packaging details | |
| Package height | 480mm |
| Package weight | 8.2 kg |
| Package width | 523mm |
| Package depth | 240mm |