-
−2%
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO Icons 10281 Bonsai Tree is a miniature tree with a single trunk and three branches, made from LEGO bricks.
Features | |
|---|---|
| Product color | Multicolor |
| Product type | Building blocks |
| Series | LEGO® Icons |
| Recommended age (min) | 18+ years |
Packaging details | |
| Height | 180mm |
| Depth | 210 mm |
| Weight | 1kg |
| Width | 200mm |